KONSTRUKTOR

Data dodania: 2024-02-08 12:01:26
#ID: 49466

KONSTRUKTOR

Firma Ciarko zatrudni
na stanowisko Konstruktor

Europejski lider w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych z siedzibą
w Sanoku.

Firma działa na rynku polskim oraz zagranicznym od ponad 30 lat, nasze produkty
można znaleźć niemal w każdej polskiej kuchni.

 NA STANOWISKO:    Konstruktor

Miejsce pracy:  Sanok

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie
    konstrukcji blaszanych (okapy kuchenne) oraz dedykowanego oprzyrządowania.

  • Opracowywanie
    dokumentacji 2D i 3D,

  • Nadzór konstrukcyjny nad
    realizacją wykonania oraz uruchomienia prototypów,

  • Doskonalenie
    produkowanych wyrobów,

  • Współpraca z innymi
    działami w procesie wdrożenia produktu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na
    stanowisku konstruktora,

  • Znajomość rysunku technicznego
    i zasad modelowania 3D,

  • Znajomość procesów
    projektowania i wytwarzania elementów,

  • Biegła znajomość
    programu SolidWorks – warunek konieczny,

  • Mile widziane
    doświadczenie w konstruowaniu elementów blaszanych,

  • Wykształcenie bądź
    doświadczenie techniczne,

  • Gotowość do podnoszenia
    swoich kwalifikacji,

  • Odpowiedzialność,
    samodzielność, zaangażowanie.

OFERUJEMY:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z pełnym polskim kapitałem

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- terminowe wynagrodzenia, płatne do 10 każdego miesiąca

- przyjazna atmosfera i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

- praca w zespole, który służy doświadczeniem oraz pomocą

 Na adres email: rekrutacja@ciarko.pl lub w siedzibie firmy ul.
Okulickiego 10 Sanok,

numer telefonu: 134653500

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. CV z innymi klauzulami nie
będą przyjmowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla
celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500
Sanok), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego
przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 685221012,
rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do
wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z
prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.

Jeśli chcesz aby Twoje CV było przechowywane w Naszej bazie na potrzeby
przyszłych rekrutacji dodatkowo zamieść poniższą klauzulę.

celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością” spółka komandytowa
z siedzibą w Sanoku (adres: ul.
Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru przedsiębiorców
Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:
0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, rekrutacji na stanowisko
Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi
organizowanymi przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną
z siedzibą w Sanoku.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgód jest dobrowolne oraz że mam prawo do ich
wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem
przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na ich podstawie.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie
danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest
„CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą
w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru
przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w
Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:
0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, dane kontaktowe

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i
zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w
celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych
osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje
brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu
rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym
cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na
jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody
na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której
kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na
udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe
przetwarzane będą przez okres 1 roku, którego upływ nastąpi z końcem roku
kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do
uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom
współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do
państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z niebylec24.pl