Poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac

Data dodania: 2024-10-22 09:45:10
#ID: 54735

Firma Centurion-R Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku zatrudni pracownika na
stanowisko: specjalista ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

- powadzenie
akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej,

- rozliczanie
czasu pracy pracowników,

- naliczanie
wynagrodzeń oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,

- wprowadzanie
i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w obszarze
kadrowo-płacowym,

- obsługa komputera (Word, Excel),

- mile widziana znajomość programów Optima
oraz Płatnik,

- komunikatywność, dokładność, punktualność,

- bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego,

przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane
osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem specjalista ds. kadr i płac na adres e-mail: kadry@centurion.com.pl
lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Lipińskiego 109.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach
aplikacyjnych przez Centurion-R sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku dla celów
obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na
pracowników Centurion-R sp. z o.o.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z niebylec24.pl